Męska skórzana torba 2w1 West Town – Nowość w sklepie E-mcklein

Męska skórzana torba 2w1 West Town – Nowość w sklepie E-mcklein

Przed Tobą kolejna podróż służbowa, a Ty zamiast o jej celu, martwisz się, jak się spakujesz? Zapomnij o niewygodnych walizkach na nieporęcznych kółkach i dodatkowej, drugiej torbie na laptopa, którą łatwo zgubić. Przedstawiamy nowość w sklepie McKlein — torba męska 2w1 West Town, w dwóch uniwersalnych kolorach — klasycznej czerni i modnym brązie.

Torba męska West Town i rewolucyjny system odpinanego wózka

Ten nowy model idealnie wpisuje się w potrzeby ludzi, którzy często podróżują na kilka dni, zwłaszcza służbowo. W drodze na lotnisko, podczas lotu i po lądowaniu torba skórzana męska ma formę walizki. Jednak nie jest to zwyczajny bagaż. Zebraliśmy wszystkie wady i niedociągnięcia innych produktów i wyeliminowaliśmy je. Torba męska skórzana West Town ma szeroki rozstaw kółek, ułatwiający manewrowanie, solidny wózek, który przetrwa nawet niedbałych bagażowych oraz wygodną w użyciu, teleskopową rączkę.

Po dotarciu do hotelu i rozpakowaniu się opatentowany przez nas system 2w1 pozwala na intuicyjny demontaż wózka. Na konferencję, spotkanie biznesowe czy szkolenie możesz wziąć samą torbę z laptopem i potrzebnymi akcesoriami, a pozostałe przedmioty pozostawić w miejscu noclegu. Unikasz w ten sposób wożenia walizki i torby osobno.

Torba męska West Town — pakowna i uporządkowana

Jadąc służbowo, zabierasz zarówno ubrania wyjściowe, luźniejsze na wieczór, przybory toaletowe, laptopa z akcesoriami, artykuły piśmiennicze i różne dokumenty. Kilkudniowy wyjazd jest zwykle dość intensywny, więc ostatnie czego chcesz to bałagan wśród bagażu. Torba męska skórzana musi więc posiadać dobrze przemyślane i zorganizowane wnętrze. West Town ma dwie komory główne i jedną boczną. Każda posiada wewnątrz system kieszonek i przegródek, dzięki czemu każda rzecz będzie miała swoje miejsce. Gustowna podszewka jest estetyczna i dobrze się prezentuje.

Torba skórzana męska — wytrzymały materiał na trudy podróży

Ogromnymi zaletami torby West Town jest materiał i jakość. Specjalnie dla Ciebie dobraliśmy najlepsze skóry naturalne, które następnie zostały starannie zszyte. Dużą uwagę przywiązujemy do detali, dlatego zapomnij o przetarciach czy przypadkowych dziurach na szwach. Z McKlein masz pewność, że w czasie podróży nie spotka Twojego bagażu żadna przykra przygoda.

Dobrze zakonserwowanej skórze niestraszna jest lekka mżawka. Pomyśleliśmy też o bardziej ekstremalnych warunkach. Na wyposażeniu walizki jest ochronny pokrowiec, który wytrzyma nawet gwałtowne oberwanie chmury. Cenny dobytek wewnątrz pozostanie suchy i czysty.

Torba męska 2w1 – przystosowanie dla komputera

Często najcenniejszym przedmiotem, który przewozisz, jest Twój laptop. Dlatego potrzebuje on szczególnej ochrony. Torba męska West Town została wyposażona w dedykowany pokrowiec na komputer, wyściełany antywstrząsową pianką ABS. Jest przyjazny przy kontrolach lotniskowych, nie przepuszcza wilgoci i możesz łatwo go wyjąć. Pomieści modele o przekątnej do 17 cali.

Brązowa czy czarna?

Pakowność, odporność na warunki atmosferyczne, pokrowiec na laptopa, odpinany wózek — to wszystko wymiar praktyczny. Zwróć uwagę także na wymiar reprezentacyjny. Jadąc w podróż, jesteś twarzą swojej firmy lub pracujesz na markę osobistą. Warto zatem wywrzeć dobre wrażenie na innych. Torba skórzana męska to Twoja wizytówka. Świadczy o dobrym guście, statusie społecznym i prestiżu. Nosząc nią, emanujesz pewnością siebie i profesjonalizmem.

Teraz pozostaje tylko wybór koloru. Sprawdź pozostałe elementy swojej galanterii i dopasuj do nich barwę torby West Town.