O Nas

Style’One jest małą, kameralną agencją założoną i prowadzoną przez młodych ludzi. Krótko opiszemy co nas wyróżnia na tle konkurencji. Poświęcimy Państwu 100% naszego czasu 100% naszej uwagi Nie jesteśmy molochem więc niczego nie gubimy i nie mylimy Współpracujemy z najładniejszymi dziewczynami całej Polski Współpracujemy ze szkołami tańca, fotografami, wizażystkami z całej Polski Pracujemy 7 dni w tygodniu Posiadamy biura w Warszawie i Krakowie oraz bazę doświadczonych supervisorów, dzięki którym realizujemy zlecenia w całej Polsce Doradzamy, planujemy, organizujemy! Dbamy o Państwa zadowolenie!

Style’One

Czyli agencja przyjazna Tobie! Jeśli szukają Państwo agencji niezawodnej to Style’One jest właśnie taką agencją. Pracujemy na markę, którą reprezentujemy. Wiele agencji ma ładne dziewczyny i na tym kończą się podobieństwa. Dostarczenie modelek czy też hostess to tylko zakończenie całego etapu pracy i przygotowań. Trzeba zająć się odpowiednią selekcją dziewczyn, szkoleniem, ubiorem, wyuczeniem scenariuszy imprezy, transportem. Zajmujemy się tym wszystkim a styl i szyk dodajemy w prezencie.

Oferujemy :

-hostessy -modelki -tancerki -aktorki i prezenterki -hostessy tłumaczki Produkcje sesji fotograficznych Organizację zaplecza informacyjnego (targi, wielkie imprezy)

Co więcej:

Jesteśmy wiodącą Agencją Hostess i Modelek. Działamy od 2009 roku i przez ten czas zorganizowaliśmy i obsłużyliśmy blisko 1300 wydarzeń eventowych. Nasze hostessy i modelki brały udział w największych wydarzeniach sportowych (Euro 2012, Tour de Pologne), medialnych (TOP GEAR Live!), kulturalnych (Orange Warsaw Festival, Open’er Festival) czy społecznościowych (Europejski Kongres MonaVie „Imagine” 2012). Realizujemy zlecenia dla małych, średnich i największych firm. Dzięki naszej logistyce, wypracowanej przez kilka ostatnich lat, nie mamy żadnego problemu z realizacja zleceń wymagającej pracy i koordynacji nawet 500 hostess. Dysponujemy bazą osób, wiedzą oraz praktyką sprawdzoną podczas setek imprez. Oprócz wydarzeń stricte eventowych obsługujemy międzynarodowe konferencje na najwyższym szczeblu – między innymi w Kancelarii Premiera. W gronie naszych klientów znalazły się firmy z takich państw jak Niemcy, Włochy czy Belgia. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy biuro w Warszawie.

Agencja hostess,Hostessy, Hostessy na Targi - Warszawa i okolice. Zapraszamy do współpracy!